Jesteś tutaj: Strona główna / Zawody / Mistrzostwa Polski Olsza 2011

Mistrzostwa Polski Olsza 2011

Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody

W dniach od 04 sierpnia 2011 do 07.08.2011 w Olszy  odbywały się Mistrzostwa Polski w Skokach przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców, Juniorów oraz Seniorów. 
W kategorii Młodych Jeźdźców pierwsze miejsce zajął Michał Tyszko z Tuszyńskiego Klubu Jeździeckiego „Garbówek” na koniu Legolas V, drugie był Wojciech Dahlke na koniu Vandamme, reprezentujący Budzyński Klub Sportowy „Kłos”, trzecie miejsce zajęła Paulina Wielgórska, na koniu Pi Quator.
W kategorii Juniorów zwyciężyła Paulina Januszewska na koniu Dragon z Łódzkiego Klubu Jeździeckiego. Wicemistrzem Polski został Krzysztof Retka z Warszawskiego Klubu Jeździeckiego, dosiadający konia o Don Roberto. Trzecie miejsce zajęła Marta Okólska na koniu Santiago z Kieleckiego Klubu Jeździeckiego.
Wśród Seniorów najlepszy okazał się reprezentant Śremskiego Klubu Jeździeckiego „Agro-Handel” – Mściwoj Kiecoń na koniu Urbane. Kolejne miejsce zdobył Michał Kaźmierczak na koniu Ildago (Klub Jeździecki „Leśna Wola” z Głogowa). Trzecie miejsce zajął Andrzej Lemański na koniu Bischof L (Klub Jeździecki „Jantar” ze Strykowa).

Komplet wyników na stronie www.tarantevents.pl

Zawody Jeździeckie

Kalendarz zawodów na rok 2017:

06-07.05.2017-  
XIV Ogolnopolskie i Regionalne Zawody Konne w skokach przez przeszkody "Majowy Laur Olszy"

Propozycje ZO            Wyniki

Propozycje ZR             03-04.06.2017 r.
- Regionalne Zawody Konne " Grand Prix Olszy"

Propozycje                Wyniki 


23-25.06.2017 r.- Ogólnopolskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody GP   Polskich Producentów Żywności i Fundacji Orła Białego   - Polska Liga Jeździecka, Zawody Regionalne 
        

Propozycje ZO                  Wyniki
Propozycje ZR 
29- 30.07.2017- Ogólnopolskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody "Grand Prix Śremu" 

Propozycje                   Wyniki

08-10.09.2017 r - IX  Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni 4 , 5 , 6 , 7- letnich. XXIII Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego.

Propozycje                Wyniki 

22-24.09.2017 r. - Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej

Propozycje                  Wyniki  
  


 
 

Nasz Klub

osrodek.jpg

Klub Jeździecki „Agro-Handel” Śrem jest klubem specjalizującym się w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Nieprzerwanie od 2007 roku klub zdobywa pierwsze miejsce  w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego. Barwy Klubu reprezentuje wielu bardzo dobrych „skoczków”. Klub Jeździecki „Agro-Handel” jest organizatorem zawodów konnych na najwyższym poziomie. 
Zobacz więcej

Galeria

Zdjęcia sali pucharowej

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zobacz całą galerię »

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie

Copyrights 2009 Agro-Handel Wszystkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Supremo.pl - Serwisy i Strony internetowe Powered by Kentico CMS