II CSN Grand Prix Polski i Nadziei Olimpijskich
Olsza, 27 - 28 lipca 2013 r.

WYNIKI KOŃCOWE

1R - L - Eliminacje do MPMK 4-letnich, na styl (Art.: 7 RRZK) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem8,182,91300 PLN
2NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła8,078,09200 PLN
3--4CzakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,971,0050 PLN
3--4NakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,974,3750 PLN
5--8IzalcoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka7,879,13
5--8Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,881,50
5--8QuintmanWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko7,884,37
5--8Kenzo LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,886,26
9--10HighwayMurdzia MarcinKJ Zbyszko Wiączyń Dolny7,682,75
9--10MalibuĆwik Magdalena (J.1996)bpk7,684,66
11Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem7,488,29
12Jangcy LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem7,281,25
13DiacapoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin7,178,29
14--15WitoCzęścik ŁukaszKS Piaseczno Lesznowola4,090,00
14--15MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem4,0109,98
16Ellen GreyDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica0,7151,97
Afira ZGil AgataJKS Gosthorze Krosno Odrzańskiebo


2R - L - Eliminacje do MPMK 4-letnich, na styl (Art.: 7 RRZK) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Afira ZGil AgataJKS Gosthorze Krosno Odrzańskie8,267,81300 PLN
2NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła8,068,28200 PLN
3--5IzalcoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka7,960,5735 PLN
3--5Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem7,962,3435 PLN
3--5Kenzo LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,963,5635 PLN
6--7Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,863,22
6--7Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem7,864,97
8--9CzakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,757,85
8--9HighwayMurdzia MarcinKJ Zbyszko Wiączyń Dolny7,766,53
10--11DiacapoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin7,667,25
10--11Ellen GreyDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica7,667,75
12MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem7,469,62
13MalibuĆwik Magdalena (J.1996)bpk7,264,53
14NakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,160,50
15Jangcy LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem7,063,13
16WitoCzęścik ŁukaszKS Piaseczno Lesznowola4,560,66
17QuintmanWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko4,496,62


3R - P - I Półfinał Grand Prix Śremu, szybkości (Art.: 239) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Charyzma WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin42,270
2EscalonaMazurowska EwaKJ Vertus Łódź44,130
3Mister Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka46,840
4CzereśniaGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śrem47,360
5Flourin De RouetWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko47,390
6MalagaKrólik BartoszKJ Miralex Gonitwa Skórka47,550
7Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem47,770
8LizaLyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki48,310
9AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem48,910
10JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem49,910
11PersefonaStachura Zuzanna (J.1995)LKS Cwał Poznań50,030
12Con ContadorPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk50,130
13BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem50,800
14InfernoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem50,910
15Litanos-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo51,014
16Golden GirlStasiak PawełKJ CH Jaszkowo51,160
17Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem51,450
18CecilePsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk51,510
19ParkoStasiak PawełKJ CH Jaszkowo51,640
20JurandGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów52,380
21LexusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo52,920
22CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów53,004
23EuforiaMrugała Wiktoria (JM.2000)LUKS Nysa Gubin53,460
24LimtenderWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko53,600
25Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów54,154
26GiorgioStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem54,200
27Checkers WZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin54,814
28DoloresMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec54,850
29ContendraLyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki55,560
30CasperaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las56,120
31AlavarBalcer Monika (JM.1998)KJ Aromer Józefin57,050
32Little Man 7Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko57,300
33VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin59,054
34La Top Baju KGWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem61,524
35AromirPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań61,884
36Cha Cha JKrupa Natalia (J.1997)KJ Szumawa Bobrowiec62,540
37CadakkaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las62,810
38Hilton BKwieciński Wojciech (J.1995)JUKS Mieczewo Borkowice63,324
39Con SuerteCzura Hanna (JM.1998)bpk63,384
40BasŁaszcz HubertKJ Profil Piła64,284
41Nice BoyMurdzia SewerynFKJ Zbyszko Wiączyń Dolny64,388
42BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem64,880
43ZamiraKowalski Ryszard (J.1995)WTK Hermanów65,480
44Szanel II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem65,550
45ArillaKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin65,594
46SirendosMulak Karolina (J.1995)SKJ Poczernin65,850
47FigaroMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec66,660
48CarusoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka67,160
49CzaplaCzura Hanna (JM.1998)bpk67,264
50AstroŁaszcz HubertKJ Profil Piła67,394
51TopazMigdalska ZofiaWarszawski KJ67,544
52Chronos 27Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko67,620
53WesnaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem70,720
54NadrukStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem72,420
55Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem75,334
56Casarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem76,014
57DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem98,170
58CalippaWitczak Wiktoria (J.1996)KJ Kietlów101,004


4R - N - II Półfinał Grand Prix Śremu, zwykły (Art.: 238.2.1) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Charyzma WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin046,79
2Golden GirlStasiak PawełKJ CH Jaszkowo049,27
3Mister Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka049,62
4Litanos-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo049,66
5EscalonaMazurowska EwaKJ Vertus Łódź050,09
6BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem051,10
7Szanel II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem051,14
8Con ContadorPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk051,21
9InfernoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem052,08
10LexusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo052,10
11FigaroMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec052,47
12Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem053,32
13AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem053,40
14Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem054,10
15JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem055,16
16--17Checkers WZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin057,19
16--17LimtenderWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko057,19
18JurandGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów057,44
19VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin057,98
20EuforiaMrugała Wiktoria (JM.2000)LUKS Nysa Gubin058,54
21Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem058,95
22DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem061,97
23CzaplaCzura Hanna (JM.1998)bpk062,01
24Hilton BKwieciński Wojciech (J.1995)JUKS Mieczewo Borkowice062,19
25CecilePsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk062,91
26Little Man 7Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko062,96
27Nice BoyMurdzia SewerynFKJ Zbyszko Wiączyń Dolny063,00
28CarusoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka064,17
29BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem067,91
30SirendosMulak Karolina (J.1995)SKJ Poczernin069,10
31Chronos 27Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko070,21
32Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem070,79
33MalagaKrólik BartoszKJ Miralex Gonitwa Skórka448,01
34LizaLyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki450,94
35Flourin De RouetWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko452,84
36PersefonaStachura Zuzanna (J.1995)LKS Cwał Poznań453,31
37AlavarBalcer Monika (JM.1998)KJ Aromer Józefin460,31
38AstroŁaszcz HubertKJ Profil Piła461,00
39WesnaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem461,100
40Con SuerteCzura Hanna (JM.1998)bpk461,29
41CasperaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las462,79
42La Top Baju KGWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem463,21
43ParkoStasiak PawełKJ CH Jaszkowo464,03
44CadakkaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las464,68
45CalippaWitczak Wiktoria (J.1996)KJ Kietlów465,38
46GiorgioStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem466,42
47AromirPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań467,50
48BasŁaszcz HubertKJ Profil Piła467,71
49Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów470,31
50DoloresMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec470,61
51ZamiraKowalski Ryszard (J.1995)WTK Hermanów474,54
52CzereśniaGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śrem852,68
53ArillaKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin861,63
54Cha Cha JKrupa Natalia (J.1997)KJ Szumawa Bobrowiec868,63
55TopazMigdalska ZofiaWarszawski KJ880,94
56Casarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem1266,70
57ContendraLyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki1276,27
 NadrukStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem EL
 CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów EL


5 - C - I Półfinał Grand Prix Wielkopolski, szybkości (Art.: 239) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1PabloMazurowska EwaKJ Vertus Łódź56,410
2Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem58,210
3Versace LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem58,490
4GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem58,610
5CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła58,660
6Beaurivage- NKaliciński PawełWarszawski KJ58,680
7Queen De Revel 2Skrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem58,920
8Poli Loli LLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek59,130
9CasallaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem59,174
10BartinoPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem62,600
11Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka63,598
12KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów63,634
13King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem63,800
14LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo63,874
15FeliniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo64,514
16Caroline 84Lyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki64,628
17AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła64,824
18Champion For OneKierznowski HubertKJ Kietlów64,850
19CapriolandKollar BarbaraKJ Miralex Gonitwa Skórka65,594
20CronosKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem66,424
22Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek67,024
23Gold CaretinoWieliczko Danielbpk67,954
24CyandraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań68,340
25Sensu StrictoŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin68,458
26United PaulownaBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka68,484
27MarsWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo68,740
28Beagle WVRozynek Martin (JM.1998)KJ Profil Piła72,510
29Zuart FortunaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las72,904
30Chin Chin 25Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań73,674
31KormoranSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo75,038
32Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo75,190
33Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo75,788
34Happy Boy II LKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko76,318
35Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem76,764
36Contender BoyKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.77,774
37BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem79,848
38Zimowa DamaFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem80,020
39Fabia RKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.81,0712
40EndemitHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem85,8920
41Pia SanpiaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem87,1512
 Bijzonder SGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów EL
 Little QueenKrólik BartoszKJ Miralex Gonitwa Skórka EL
 OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów EL
 ValenciaKierznowski HubertKJ Kietlów EL
 ArtinusBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem EL
 CristallDziewolska ZofiaLKJ Abaria Iwno EL


6 - C1 - I Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich do 25 lat, szybkości (Art.: 239) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Pardoes GKalicińska Urszula (J.1996)Warszawski KJ65,060
2Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk68,358
3Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem69,284
4Levis FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem70,174
5PotomakKalicińska Urszula (J.1996)Warszawski KJ71,790
6CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko72,544
7Zazou SzumawaSzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec74,430
8Uitmuntend KOpłatek Andrzej (J.1997)KJ HEAA Turek74,624
9CarmenOlszewski Tomasz (J.1995)GLKS Osielsko75,530
10True Love 18Opłatek Andrzej (J.1997)KJ HEAA Turek76,484
11AmorniekWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko76,968
12Versace HKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko77,304
13VandammeDahlke AgataBudzyński KS Kłos80,174
14ArkelGowin Zuzanna (J.1995)KJ Metpol Grodziec81,768
15BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem82,610
16Calimera 36Radomska Maja (J.1995)bpk87,380
17Zamelus WEndraszka PaulinaSopocki KJ93,788
18WersBiedka Gabrielabpk94,398


7 - CC - I Półfinał Grand Prix Polski, szybkości (Art.: 239) (2013-07-27)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1AresPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk66,290
2Baltazar Du RouetSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem68,380
3Skipio KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem69,084
4A New PresidentLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek71,060
5Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem72,394
6Pablo IMazurowska EwaKJ Vertus Łódź73,164
7Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem73,724
8QuilibetFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem74,434
9Albert KGrygier AlicjaKJ Metpol Grodziec75,054
10Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo76,110
11Stuntman 10Mazurowska EwaKJ Vertus Łódź76,380
12Carlos 502Kierznowski HubertKJ Kietlów78,154
13Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów79,098
14Oceane Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka79,674
15NordwindLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek81,708
16Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem83,704
17AvalancheRakoczy DawidKJ Profil Piła84,038
18ObsesjaPoręba Jarosławbpk84,390
19Wheaweij De LandettaDahlke WojciechBudzyński KS Kłos84,964
20Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem87,574
21SineyKierznowski HubertKJ Kietlów88,598
22Chery CordialPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk91,078
23Crazy QuickSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem99,270


8R - L - Eliminacje do MPMK 4-letnich, na styl (Art.: 7 RRZK) (2013-07-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Afira ZGil AgataJKS Gosthorze Krosno Odrzańskie8,363,53300 PLN
2--3Kenzo LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,959,85150 PLN
2--3Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem7,963,15150 PLN
4--7CzakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,854,97
4--7Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem7,860,72
4--7QuintmanWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko7,864,69
4--7Ellen GreyDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica7,866,53
8NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła7,464,81
9--10MalibuĆwik Magdalena (J.1996)bpk7,362,16
9--10Jangcy LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem7,363,06
11NakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,257,44
12HighwayMurdzia MarcinKJ Zbyszko Wiączyń Dolny5,764,88
13WitoCzęścik ŁukaszKS Piaseczno Lesznowola5,563,28
14MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem3,790,34


9R - L - Eliminacje do MPMK 4-letnich, na styl (Art.: 7 RRZK) (2013-07-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1NumerusRakoczy DawidKJ Profil Piła8,268,35300 PLN
2Afira ZGil AgataJKS Gosthorze Krosno Odrzańskie8,066,09200 PLN
3QuintmanWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko7,968,28100 PLN
4--9NakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,858,43
4--9CzakoKramer WeronikaMLKS Morena Sieraków-Gałowo7,860,25
4--9IzalcoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka7,863,94
4--9Jangcy LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem7,867,13
4--9HighwayMurdzia MarcinKJ Zbyszko Wiączyń Dolny7,867,78
4--9Ellen GreyDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica7,868,18
10MalibuĆwik Magdalena (J.1996)bpk7,366,53
11WitoCzęścik ŁukaszKS Piaseczno Lesznowola6,366,28
12MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem3,373,47


10R - N1 - Finał Grand Prix Śremu, dwufazowy (Art.: 274.5.3) (2013-07-28)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Charyzma WKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin045,68021,70
2BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem052,85022,85
3CarusoBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka049,16023,24
4Szanel II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem048,54023,38
5LizaLyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki050,01023,76
6Mister Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka047,60023,88
7Litanos-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo054,03024,17
8FigaroMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec049,91024,78
9InfernoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem052,79024,91
10Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem052,08025,73
11Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem051,25026,55
12Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów055,39028,06
13CristallDziewolska ZofiaLKJ Abaria Iwno048,15028,37
14Hilton BKwieciński Wojciech (J.1995)JUKS Mieczewo Borkowice050,11028,67
15CasperaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las050,29029,08
16CzaplaCzura Hanna (JM.1998)bpk051,00029,33
17BongoSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem054,49029,44
18EscalonaMazurowska EwaKJ Vertus Łódź047,56423,66
19ArillaKiecoń NawojkaLUKS Nysa Gubin045,74423,94
20Checkers WZŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin047,92425,06
21CecilePsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk050,98425,98
22Little Man 7Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko050,92427,34
23BasŁaszcz HubertKJ Profil Piła050,96428,91
24LexusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo055,87437,46
25DoloresMarciniak AnnaKJ Metpol Grodziec051,25827,59
26ZamiraKowalski Ryszard (J.1995)WTK Hermanów050,44 RET
27PersefonaStachura Zuzanna (J.1995)LKS Cwał Poznań442,44
28Con SuerteCzura Hanna (JM.1998)bpk448,97
29Con ContadorPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk449,15
30Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem449,30
31EuforiaMrugała Wiktoria (JM.2000)LUKS Nysa Gubin449,37
32JurandGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów450,09
33Flourin De RouetWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko450,39
34AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem450,56
35DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem450,90
36ParkoStasiak PawełKJ CH Jaszkowo451,66
37Golden GirlStasiak PawełKJ CH Jaszkowo452,31
38VejottieBieganowska JuliaJKS Tornado Szczecin452,55
39Casarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem452,68
40AstroŁaszcz HubertKJ Profil Piła453,73
41Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem454,36
42LimtenderWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko454,64
43AromirPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań455,18
44CadakkaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las458,41
45GiorgioStanisławiak Maria (JM.2001)KJ Agro-Handel Śrem462,42
46Chronos 27Lehmann Dalia (JM.2001)KJ Liliówka Stęszewko851,70
47MalagaKrólik BartoszKJ Miralex Gonitwa Skórka852,13
48TopazMigdalska ZofiaWarszawski KJ970,92
49Nice BoyMurdzia SewerynFKJ Zbyszko Wiączyń Dolny1249,74
50AlavarBalcer Monika (JM.1998)KJ Aromer Józefin1263,25
51La Top Baju KGWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem2167,04
52Cha Cha JKrupa Natalia (J.1997)KJ Szumawa Bobrowiec2271,11
 ArtinusBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem EL
 Little QueenKrólik BartoszKJ Miralex Gonitwa Skórka RET
 JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem RET
 SirendosMulak Karolina (J.1995)SKJ Poczernin RET


11 - C - II Półfinał Grand Prix Wielkopolski, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--23BartinoPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem077,07
1--23Caroline 84Lyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki078,35
1--23Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka079,09
1--23BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem080,18
1--23Chin Chin 25Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań080,49
1--23Poli Loli LLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek080,84
1--23Zimowa DamaFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem080,96
1--23Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo081,23
1--23Queen De Revel 2Skrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem081,31
1--23Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem081,56
1--23King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem081,59
1--23MarsWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo081,78
1--23Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów082,61
1--23PabloMazurowska EwaKJ Vertus Łódź082,65
1--23FeliniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo082,74
1--23Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo083,61
1--23CapriolandKollar BarbaraKJ Miralex Gonitwa Skórka083,73
1--23Versace LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem084,14
1--23Beagle WVRozynek Martin (JM.1998)KJ Profil Piła084,23
1--23Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek084,67
1--23CronosKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem084,75
1--23AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła084,87
1--23KormoranSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo085,31
24--25Bijzonder SGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów187,68
24--25CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła187,82
26--27KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów479,49
26--27United PaulownaBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka482,71
28--33GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem877,68
28--33EscalonaMazurowska EwaKJ Vertus Łódź880,15
28--33Pia SanpiaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem880,86
28--33Beaurivage- NKaliciński PawełWarszawski KJ883,31
28--33Happy Boy II LKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko884,83
28--33Zuart FortunaKlóska SławomirSH Grupy Nickel Suchy Las885,22
34--35Sensu StrictoŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin986,49
34--35Contender BoyKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.987,35
36--37Fabia RKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1281,78
36--37CyandraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań1281,93
38CasallaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem1386,80
 Gold CaretinoWieliczko Danielbpk EL
 OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów EL
 Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem RET


12 - C1 - II Półfinał Grand Prix Nadziei Olimpijskich do 25 lat, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--6Pardoes GKalicińska Urszula (J.1996)Warszawski KJ063,97
1--6Zazou SzumawaSzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec065,84
1--6Calimera 36Radomska Maja (J.1995)bpk065,92
1--6CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko066,02
1--6Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem066,12
1--6Zamelus WEndraszka PaulinaSopocki KJ069,41
7--11WersBiedka Gabrielabpk462,64
7--11Uitmuntend KOpłatek Andrzej (J.1997)KJ HEAA Turek466,73
7--11True Love 18Opłatek Andrzej (J.1997)KJ HEAA Turek467,70
7--11ArkelGowin Zuzanna (J.1995)KJ Metpol Grodziec470,82
7--11AmorniekWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko471,21
12Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk865,44
13CarmenOlszewski Tomasz (J.1995)GLKS Osielsko1481,47
 Versace HKaliszuk PiotrZielonogrski KJ Przylep Lotnisko EL
 Levis FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem RET
 VandammeDahlke AgataBudzyński KS Kłos RET


13 - CC1 - II Półfinał Grand Prix Polski, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--10Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów064,71
1--10A New PresidentLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek065,96
1--10Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem066,40
1--10Baltazar Du RouetSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem066,41
1--10Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem067,29
1--10Stuntman 10Mazurowska EwaKJ Vertus Łódź067,35
1--10Albert KGrygier AlicjaKJ Metpol Grodziec067,42
1--10Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo067,74
1--10Chery CordialPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk068,93
1--10AvalancheRakoczy DawidKJ Profil Piła070,04
11--12Oceane Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka466,91
11--12ObsesjaPoręba Jarosławbpk469,68
13--14Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem571,11
13--14Wheaweij De LandettaDahlke WojciechBudzyński KS Kłos571,63
15QuilibetFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem869,47
 Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem RET


14 - C1 - Finał Grand Prix Wielkopolski, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1PabloMazurowska EwaKJ Vertus Łódź000079,6604000 PLN
2CasallaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem1,2601,26079,791,262500 PLN
3Belycette KLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek1,3601,36080,791,362000 PLN
4BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem3,7003,70075,883,701200 PLN
5Stakudo MiralexBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka3,5903,59478,227,59800 PLN
6Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo3,7303,73479,797,73500 PLN
7Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem0,900,9879,268,9400 PLN
8CapriolandKollar BarbaraKJ Miralex Gonitwa Skórka4,5904,59794,9411,59300 PLN
9Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów5,1605,16880,0313,16
10Beagle WVRozynek Martin (JM.1998)KJ Profil Piła8,0508,05879,1016,05
11Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo9,3109,31878,1617,31
12CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła1,1301,131783,5718,13
13Caroline 84Lyskovka ValerijKJ Pałac Śliwniki4,1104,111682,7320,11
14Beaurivage- NKaliciński PawełWarszawski KJ1,1489,141680,4125,14
15Contender BoyKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.10,68919,68874,5827,68
16Bijzonder SGauza Bartosz (J.1995)WTK Hermanów24,74125,74584,3630,74
Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1,0401,04 EL
BartinoPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem3,1003,10 EL
FeliniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo4,0504,05 EL
CyandraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań5,9705,97 EL
21GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1,1089,10 RET


15 - CC - Finał Grand Prix Nadziei Olimpijskich do 25 lat, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1PotomakKalicińska Urszula (J.1996)Warszawski KJ000877,7585000 PLN
2Zazou SzumawaSzumińska BeataKJ Szumawa Bobrowiec4,6904,69477,608,693500 PLN
3BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem2,1102,11876,7410,112500 PLN
4True Love 18Opłatek Andrzej (J.1997)KJ HEAA Turek4,7848,78479,3312,781500 PLN
5Cassino SSiałkowska Józefina (J.1997)bpk1,6589,65482,3413,65800 PLN
6CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko3,7403,741194,9614,74600 PLN
7Calimera 36Radomska Maja (J.1995)bpk11,16011,16475,7215,16400 PLN
8ArkelGowin Zuzanna (J.1995)KJ Metpol Grodziec8,35412,35585,5717,35200 PLN
9WersBiedka Gabrielabpk14,67418,67476,3622,67
10CarmenOlszewski Tomasz (J.1995)GLKS Osielsko5,241419,241281,6831,24
11Zamelus WEndraszka PaulinaSopocki KJ14,36014,362095,6234,36


16 - CC1 - Finał Grand Prix Polski, dokładności (Art.: 238.1.1) (2013-07-28)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1,4001,40083,601,4010000 PLN
2Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem3,0503,05085,923,056000 PLN
3Pablo IMazurowska EwaKJ Vertus Łódź3,4403,44085,943,444000 PLN
4Albert KGrygier AlicjaKJ Metpol Grodziec4,3804,38080,884,382500 PLN
5Crazy QuickSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem1,0401,04477,495,041800 PLN
6A New PresidentLudwiczak KrzysztofKJ HEAA Turek2,3902,39480,856,391000 PLN
7AresPsiuk GrzegorzSobieski Jumping Team Gdańsk000879,278,00600 PLN
8Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów6,4006,40480,8810,40500 PLN
9Oceane Du LibaireBrzóska ŁukaszKJ Miralex Gonitwa Skórka6,69410,69081,6410,69
10QuilibetFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem4,07812,07187,0213,07
11Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo4,9104,911283,3116,91
12ObsesjaPoręba Jarosławbpk9,05413,05692,2619,05
13Wheaweij De LandettaDahlke WojciechBudzyński KS Kłos9,33514,34588,0119,34
14AvalancheRakoczy DawidKJ Profil Piła8,8708,871389,6321,87
15Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem10,64515,641285,4027,64



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl