GRAND PRIX SOPLICOWA
Cichowo, 21.07.2013r.

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności art. 238.1.1 (21-07-2013)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1AplaSiejak Weronika (JM.2000)KJ Agro-Handel Śrem056,55
2DaszaOsieka HannaKJ CH Jaszkowo058,62
3DaszaOsieka HannaKJ CH Jaszkowo060,14
4CzuniaKasperek MaciejRacocki KJ060,82
5BillyBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki Jaszkowo061,59
6BillyBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki Jaszkowo061,79
7ChilloutCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem064,12
8Mon AmieBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki Jaszkowo064,90
9Mon AmieBolko AleksandraKJ Centrum Hipiki Jaszkowo065,54
10RokOlejniczak WaldemarKJ Merkury Daleszyn przy SK Stróżyński069,09
11ChilloutCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem680,69
12Angkor LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem1262,78
13Angkor LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem1265,29


3 - L - dwufazowy art. 274.5.3 (21-07-2013)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1AuroraSmoczyk ŁukaszRacocki KJ057,06025,19500 PLN
2Falstaff LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin057,17025,58300 PLN
3ElitaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin051,57025,62200 PLN
4WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem053,68026,08100 PLN
5CzogoriaSmoczyk ŁukaszRacocki KJ055,23027,80100 PLN
6WesnaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem052,71027,95
7AsconiaSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem051,20028,70
8NagarBroniarczyk WeronikaLKJ Mieczownica052,28030,72
9EkwadorSierakowski Danielbpk056,57031,09
10PradoKasperek MaciejRacocki KJ057,07031,49
11TwistMajchrowicz Natalia (J.1995)KJ Gołębin Stary055,73032,54
12La Marina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem056,98034,17
13TanganikaCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śrem057,14034,91
14Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem062,06036,37
15DjoserTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo062,65040,30
16Nicolette LStasiak Szymon (JM.1998)KJ Wolica Kalisz063,68040,87
17MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem065,14146,75
18DimoZielińska MartaKJ Zagórów050,21425,20
19Dean HardBalcer MonikaKJ Aromer Józefin048,59430,04
20PokemonKaczmarek Natalia (J.1996)KJ CH Jaszkowo058,37430,23
21Gran Canaria LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem064,85433,74
22CollyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem057,10435,74
23Cadeau BTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo061,28439,29
24Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem063,68440,95
25TipicaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem060,67836,48
26Borek KKurek Janbpk061,731259,100
27BlekSierakowski Patrykbpk052,32 REZ
 NagarBroniarczyk WeronikaLKJ Mieczownicab049,78b029,18
 PokemonKaczmarek Natalia (J.1996)KJ CH Jaszkowob065,41b031,06
 La Marina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremb055,62b031,96
 MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śremb064,09b146,45
 Gran Canaria LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śremb063,85b439,93
28AplaSiejak Weronika (JM.2000)KJ Agro-Handel Śrem452,08
29RogerGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śrem453,10
30La' Corde LSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem454,88
31EskadronSmoczyk ŁukaszRacocki KJ455,78
32CzuniaKasperek MaciejRacocki KJ456,13
33BashirSmoczyk ŁukaszRacocki KJ460,14
34Cassarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem461,63
35TatianaSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śrem462,94
36RokOlejniczak WaldemarKJ Merkury Daleszyn przy SK Stróżyński862,76
37HermesDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownica21100,25
 HermesDąbrowski BoguszLKJ przy SK Mieczownicab0REZ
 RogerGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śremb453,66
 BashirSmoczyk ŁukaszRacocki KJb456,36
 TanganikaCiesielska MałgorzataKJ Agro-Handel Śremb458,37
 TipicaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śremb458,38
 CollyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śremb458,89
 TatianaSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śremb460,23
 Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śremb463,49
 Borek KKurek Janbpkb466,95


4 - P - dwufazowy art. 274.5.3 (21-07-2013)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem049,20024,92500 PLN
2CzereśniaGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śrem049,61025,17300 PLN
3EuforiaMrugała WiktoriaLUKS Nysa Gubin053,49025,63250 PLN
4Sir Schadow KWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary054,88027,46150 PLN
5Apollo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem051,69027,65100 PLN
6SaquyllaKurek Janbpk053,13029,52
7EndemitSadzka KatarzynaKJ BM Kobylin047,70029,68
8NilCiesiełkiewicz LidiaLUKS Nysa Gubin047,91031,30
9SirokoRynowiecki MichałKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.047,59031,96
10ChanelMajchrowicz Natalia (J.1995)KJ Gołębin Stary058,26034,14
11AuroraSmoczyk ŁukaszRacocki KJ056,68038,52
12Cadeau BTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo056,82039,92
13Nicolette LStasiak Szymon (JM.1998)KJ Wolica Kalisz057,83041,21
14Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów047,52427,25
15Dean HardBalcer MonikaKJ Aromer Józefin048,15428,61
16WalorKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem049,49429,58
17GeorgiaKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem052,24431,96
18BlekSierakowski Patrykbpk048,95432,17
19TwistMajchrowicz Natalia (J.1995)KJ Gołębin Stary049,26434,24
20JaśminKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem054,32435,18
21WesnaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem052,38437,13
22ElitaDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin050,84442,06
23DjoserTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo058,47442,06
24Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem048,08445,88
25AsconiaSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem447,84
26DimoZielińska MartaKJ Zagórów449,47
27BilaStasiak Szymon (JM.1998)KJ Wolica Kalisz450,46
28CzogoriaSmoczyk ŁukaszRacocki KJ450,71
29Falstaff LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin451,25
30Calista 28Kiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem453,10
31Cassarina LCzaprański BartoszKJ Agro-Handel Śrem458,15
32Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem459,58
33EskadronSmoczyk ŁukaszRacocki KJ850,48
34PradoKasperek MaciejRacocki KJ850,49
35Christiano I LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem1076,33
36La' Corde LSzała Wiktor (J.1997)KJ Agro Handel Śrem1180,43


5 - N - z jokerem art. 269.5 (21-07-2013)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1MadabaKurek Janbpk6547,86600 PLN
2KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów6548,09400 PLN
3JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem6549,10300 PLN
4EfronDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin6549,33200 PLN
5OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów6549,39100 PLN
6BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem6550,43
7Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6551,46
8EuforiaMrugała WiktoriaLUKS Nysa Gubin6551,80
9BilaStasiak Szymon (JM.1998)KJ Wolica Kalisz6552,69
10Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem6554,23
11CyandraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań6555,41
12Contender BoyKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.6557,82
13SirokoRynowiecki MichałKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.6558,04
14Chuck- Chin L. E.Bętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6086,91
15SaquyllaKurek Janbpk5857,34
16ChanelMajchrowicz Natalia (J.1995)KJ Gołębin Stary5764,64
17EkwadorSierakowski Danielbpk5566,40
18Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem5461,06
19Calista 28Kiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem4954,06
20Digisport CorradaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem2545,61
21OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin2545,63
22WersBiedka Gabrielabpk2549,88
23Fabia RKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.2551,41
24Apollo LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem2553,82
25JamykaNawrocki PiotrKJ Olmet -Ost Sped Ostrów Wlkp.2561,09
26Alexis NZielińska MartaKJ Zagórów2562,23
27EndemitSadzka KatarzynaKJ BM Kobylin2563,74
28Whoopy 025Rynowiecki MichałKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.2564,51
29Christiano I LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem2569,99
30Sir Schadow KWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary2157,64
31CzereśniaGrzybkowska Aleksandra (J.1995)KJ Agro-Handel Śrem1953,57
32SynamiWalkowska Alessandra (J.1997)bpk1779,84
33NilCiesiełkiewicz LidiaLUKS Nysa Gubin1651,24
 NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary ELI


6 - C - Grand Prix Soplicowa z rozgrywką art. 238.2.2 (21-07-2013)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem065,51040,991500 PLN
2OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin065,36046,411000 PLN
3Digisport CorradaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem064,81438,26600 PLN
4Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem066,18442,38400 PLN
5Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem065,99841,07200 PLN
6KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów462,72
7MadabaKurek Janbpk464,83
8OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów465,13
9Pia SanpiaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem465,17
10GayallKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem466,35
11Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem466,98
12Radomir HKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem467,26
13NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary470,06
14WersBiedka Gabrielabpk580,35
15JamykaNawrocki PiotrKJ Olmet -Ost Sped Ostrów Wlkp.1085,03
16CyandraPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań1266,96
17Chuck- Chin L. E.Bętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1269,09
18Fabia RKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1269,23
19EfronDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin1270,49
20Contender BoyKąkol MariuszKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.1670,09
21SynamiWalkowska Alessandra (J.1997)bpk3270,39
 Whoopy 025Rynowiecki MichałKJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. ELI



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl