MAJOWY LAUR OLSZY
Olsza, 01.05.2013r.

WYNIKI KOŃCOWE

1 - LL - dokładności art. 238.1.1 (30-04-2013)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--14BillyBolko Aleksandra054,28
1--14GroszekSinkiewicz NataliaKJ Cwał Poznań057,51
1--14MontanaJuchacz KatarzynaOSK Michalscy Trzebnica057,76
1--14BillyBolko Aleksandra057,82
1--14Gran Canaria LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem058,91
1--14Angkor LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem059,02
1--14MalinkaGrycz Annabpk060,15
1--14De LunaRatajczak RobertKJ CH Jaszkowo060,75
1--14CollyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem060,84
1--14Quick StepMizgier AgataLKJ Abaria Iwno061,15
1--14Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem062,35
1--14Verona LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem062,48
1--14Mon AmieBolko Aleksandra063,90
1--14Kenzo LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem067,82
15--20KoloradoSydow RobertLKJ Abaria Iwno460,32
15--20Angkor LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem460,71
15--20Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem461,16
15--20Gran Canaria LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem462,78
15--20Arpeggio II LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem463,09
15--20MalinkaGrycz Annabpk467,72
21CytraMeyer Zuzannabpk571,14
22MontanaJuchacz KatarzynaOSK Michalscy Trzebnica857,05
23Mon AmieBolko Aleksandra1092,23
24NarniaRychlik SylwiaKJ Rancho Poznań1788,23
 De LunaRatajczak RobertKJ CH Jaszkowo ELI
 NarniaRychlik SylwiaKJ Rancho Poznań ELI


2 - L - dokładności art. 238.1.1 (30-04-2013)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1--16FrygaStanicka Oliwia (J.1996)LKS Cwał Poznań053,51
1--16NarniaRychlik SylwiaKJ Rancho Poznań054,01
1--16FantasyDawidowska-Zawartowska KatarzynaKS Idmar Krajkowo054,99
1--16Horn WGarstkowiak WaldemarKS Idmar Krajkowo057,57
1--16Romina LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem057,84
1--16Hilton BKwieciński Wojciechbpk058,52
1--16La Marina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem058,72
1--16Conti FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem060,39
1--16BaszaMastalerz Katarzyna (J.1996)JKS Fer Więckowice061,12
1--16Quick StepMizgier AgataLKJ Abaria Iwno061,43
1--16BaszaMastalerz Katarzyna (J.1996)JKS Fer Więckowice061,44
1--16Verona LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem061,69
1--16ColoseoSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o. Wronki061,88
1--16ColoseoSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o. Wronki062,01
1--16Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem062,79
1--16ZefiraSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śrem064,61
17--25CytraMeyer Zuzannabpk452,31
17--25GroszekSinkiewicz NataliaKJ Cwał Poznań457,88
17--25Zoya Lady JFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem458,23
17--25La Marina LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem459,92
17--25Jangcy LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem460,00
17--25Jangcy LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem461,22
17--25Bolivar LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem462,18
17--25MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem462,63
17--25Kenzo LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem466,39
26Horn WGarstkowiak WaldemarKS Idmar Krajkowo777,16
27Jack SparrowPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem881,85
28--29Carolus SKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem971,47
28--29MarioPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem985,66
30--31KoloradoSydow RobertLKJ Abaria Iwno1259,29
30--31CollyGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem1259,30
32MarkizSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śrem2198,59
 WallantainesPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem ELI
 WallantainesPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem REZ


3 - L - dwufazowy art. 274.5.3 (30-04-2013)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Zando MMoksiewicz ArturKJ HBC Lasocice054,24029,81300 PLN
2AuroraSmoczyk ŁukaszRacocki KJ054,98030,12200 PLN
3RoderykSmoczyk ŁukaszRacocki KJ056,68030,46100 PLN
4JaśminKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem059.39032,33
5FrygaStanicka Oliwia (J.1996)LKS Cwał Poznań053,51032,85
6AlmeraSzymaniak MagdaRacocki KJ Racot058,83033,72
7MikandoGospodarczyk MichałKJ Lotus Poznań059,04035,16
8PradoKasperek MaciejRacocki KJ063,34035,30
9TwistBłaszak KlaudynaKJ Gołębin Stary054,48035,60
10CyborgStaszczak PawełLKJ Abaria Iwno053,88036,41
11CoulthardZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem060,82037,69
12SawanahGil AgataJKS Gothorze062,15037,73
13IbizaGil AgataJKS Gothorze059,69038,66
14EskadronSmoczyk ŁukaszRacocki KJ056,42040,31
15Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem061,39043,07
16MarkizSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śrem061,56148,22
17OlgidaTabaka JuliaLKJ Abaria Iwno055,99435,94
18RomeoWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem062,46442,00
19SawannaLaskowski WiesławLKJ Abaria Iwno055,05445,27
20Hilton BKwieciński Wojciechbpk062,52757,55
21RacaSzymaniak MagdaRacocki KJ Racot058,91964,06
22Horn WGarstkowiak WaldemarKS Idmar Krajkowo055,100 ELI
23Olimpia De GuidamTabaka HubertLKJ Abaria Iwno056,88 ELI
24NavaroSzefler Sarabpk375,47
25Carolus SKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem453,54
26TypicaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem459,83
27Conti FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem459,95
28FantasyDawidowska-Zawartowska KatarzynaKS Idmar Krajkowo461,56
29Mister CanteroGospodarczyk MichałKJ Lotus Poznań461,60
30ZefiraSiejak Karolina (J.1997)KJ Agro-Handel Śrem570,24
31LexusZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem967,24
32DylanoWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice1279,90
33Zoya Lady JFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1662,98
 BrokatKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach REZ


4 - P - dwufazowy art. 274.5.3 (30-04-2013)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1GeorgiaKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem045,68022,35500 PLN
2UniscoRakoczy DawidKJ Profil Piła055,87022,51300 PLN
3AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła055,70022,66250 PLN
4ToscaniaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem050,12022,89150 PLN
5Litanos-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo053,49023,60100 PLN
6JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem047,84024,43
7DublinSąsiadek BognaKJ HBC Lasocice052,08024,65
8Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem049,94024,70
9NeoSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o. Wronki053,48024,75
10AlmeraSzymaniak MagdaRacocki KJ Racot053,64025,10
11Coco Chanel KKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice052,11025,26
12BongoChoynowski RafałKJ Gołębin Stary054,100025,79
13Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary052,93025,94
14DuravellaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna052,47026,07
15HeynaBaum BartoszKJ Jeziorki-Osieczna055,30028,66
16HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna051,83029,26
17Mister CanteroGospodarczyk MichałKJ Lotus Poznań056,69030,29
18EdorasKozłowska KarolinaKJ Atrium Swarzędz052,77032,67
19Artano G.Łaszcz HubertKJ Profil Piła053,98425,18
20LexusZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem048,92428,100
21JasminaUrbaniak DariaHBC Lasocice050,91429,47
22AuroraSmoczyk ŁukaszRacocki KJ050,79430,81
23Christiano LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem056,88434,23
24La Top Baju KGWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem055,67436,25
25Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem054,03824,45
26MikandoGospodarczyk MichałKJ Lotus Poznań055,93830,74
27Zando MMoksiewicz ArturKJ HBC Lasocice050,991243,47
28CoulthardZiomek MarekKJ Agro-Handel Śrem050,07 ELI
29JaśminKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem053,57 ELI
30EskadronSmoczyk ŁukaszRacocki KJ450,73
31OlgidaTabaka JuliaLKJ Abaria Iwno450,93
32MistrzStachura Zuzanna451,61
33SaquillaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna453,90
34PradoKasperek MaciejRacocki KJ454,15
35IbizaGil AgataJKS Gothorze454,32
36Romina LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem454,71
37Sir Schadou KWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary456,61
38NavaroSzefler Sarabpk457,47
39RoderykSmoczyk ŁukaszRacocki KJ566,09
40EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach567,46
41CornelBaum BartoszKJ Jeziorki-Osieczna775,27
42DylanoWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice856,21
43SawanahGil AgataJKS Gothorze857,81
44TwistBłaszak KlaudynaKJ Gołębin Stary965,54
45Olimpia De GuidamTabaka HubertLKJ Abaria Iwno1262,09
46RomeoWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem1276,06
47CyborgStaszczak PawełLKJ Abaria Iwno1367,11
48Omnia IncipitPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem1471,81
49TypicaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem2076,40
 RacaSzymaniak MagdaRacocki KJ Racot ELI
 Campus 4Libera Aleksander (JM.1998)LKS Cwał Poznań ELI
 SawannaLaskowski WiesławLKJ Abaria Iwno ELI


5 - N - z jokerem art. 269.5 (30-04-2013)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Winning MoodKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem6545,46600 PLN
2LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo6546,68400 PLN
3CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko6547,45300 PLN
4VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice6548,27200 PLN
5QuilibetFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem6548,83100 PLN
6JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem6550,57
7Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6550,76
8BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem6550,99
9Litanos-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo6551,67
10KenBucki JacekKJ Agro-Handel Śrem6551,99
11UniscoRakoczy DawidKJ Profil Piła6552,44
12Granella IIKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6552,47
13ToscaniaKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6553,26
14EspritMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna6558,73
15Digisport CorradaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem6559,10
16Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary6560,29
17NeoSzeląg EsteraKopras Sp. z o.o. Wronki6565,37
18Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem6565,83
19SaquillaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna6567,62
20BartinoPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem6568,14
21Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem6570,92
22LambiKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem6571,29
23DecantosWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice6474,90
24Artano G.Łaszcz HubertKJ Profil Piła6363,80
25BasRakoczy DawidKJ Profil Piła6376,22
26EndemitHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem6265,42
27Chuck- Chin L. E.Bętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6271,55
28Parco LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem6275,51
29Coco Chanel KKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice6154,58
30EschnapurKrzyżostaniak JoannaPKJ Beryl w Mortęgach6073,48
31ZenderBańczerowska Alicja (J.1997)KJ Lotus Poznań5956,13
32RainbollStężycki KonradKJ CH Jaszkowo5978,80
33AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła5851,83
34DuravellaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna5873,80
35GeorgiaKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem5875,99
36MadabaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna5775,87
37HaristelloSosnowska AgnieszkaKoniński KJ Sawanna5782,86
38ChanelMajchrowicz Natalia (J.1995)LKS Cwał Poznań5568,26
39JasminaUrbaniak DariaHBC Lasocice5568,67
40Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo5570,96
41CornelBaum BartoszKJ Jeziorki-Osieczna5475,90
42IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo5367,32
43EdorasKozłowska KarolinaKJ Atrium Swarzędz5267,06
44HeynaBaum BartoszKJ Jeziorki-Osieczna5071,73
45CzikosMajchrowicz Natalia (J.1995)LKS Cwał Poznań4568,38
46Christiano LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4574,83
47MistrzStachura Zuzanna4579,35
48Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo4593,67
49La Top Baju KGWojciechowski DawidKJ Agro-Handel Śrem3968,01
50RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna3890,65
51Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem2548,87
52Cantair HBCWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice2550,25
53Lepantino LSąsiadek BognaKJ HBC Lasocice2551,90
54ColinaWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko2552,78
55DublinSąsiadek BognaKJ HBC Lasocice2371,30
56Sir Schadou KWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary2258,22
57BongoChoynowski RafałKJ Gołębin Stary1754,28
58Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem865,92
 Birke KKurek JanJUKS Abakus Kaczyna ELI


6 - C - z rozgrywką art. 238.2.2 (30-04-2013)
    RozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1LambiKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem075,66038,361000 PLN
2Dark Dream FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem074,75040,47600 PLN
3CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko076,29041,67400 PLN
4ZenderBańczerowska Alicja (J.1997)KJ Lotus Poznań068,24441,00300 PLN
5Digisport CorradaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem072,94441,39200 PLN
6BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem074,31441,50100 PLN
7Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem072,77445,40
8KenBucki JacekKJ Agro-Handel Śrem074,17449,76
9HakerChoynowski RafałKJ Gołębin Stary077,00552,60
10Cortas LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem073,82848,70
11BartinoPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem068,17Wyc.
12LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo472,60
13EndemitHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem473,99
14EspritMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna474,54
15Chuck- Chin L. E.Bętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem578,05
16Birke KKurek JanJUKS Abakus Kaczyna871,95
17IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo872,09
18VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice872,33
19Cantair HBCWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice872,56
20Udola BBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem874,70
21ColinaWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko875,07
22Winning MoodKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem875,28
23CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła876,94
24BasRakoczy DawidKJ Profil Piła979,67
25Lepantino LSąsiadek BognaKJ HBC Lasocice1099,46
26MadabaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna1269,97
27RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna1381,56
28QuilibetFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1587,07
29Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo1675,84
30AvalancheRakoczy DawidKJ Profil Piła1990,01
31DecantosWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice2491,94
 Granella IIKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem ELI
 RainbollStężycki KonradKJ CH Jaszkowo ELI



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl